Ostatni wpis w tym roku

Ostatni dzień w roku, dawno nic nie napisałem, więc to dobry czas na krótkie podsumowanie.
W ramach odpoczynku od bardziej wymagających projektów, wymyśliłem sobie sprytny plan: powinienem odpocząć od robienia modeli wystawowych, które się robi w nieskończoność i popracować trochę nad figurkami do gier planszowych, żeby coś w końcu skończyć i jako bonus “na poziomie” pograć ;-).
Myślałem, że szybko pójdzie, bo modele są mniej wymagające, potrzeba ich trochę mniej niż do grania w gry bitewne. Niestety ilość utopionych godzin mówi inaczej i nadal nie mam pomalowanego kompletu. Początek następnego roku będę poświęcał na kończenie rozpoczętych projektów.

Space Hulk

Genokrady zostały w większości pomalowane. Część z nich wymaga jeszcze trochę pracy. Malowałem 20 na raz, przez to cały proces był bardzo nużący i rozciągnięty w czasie, dlatego na jakiś czas przerzuciłem się na Hero Quest. Do dokończenia zostało 10 terminatorów.

Hero Quest

Nie chciałem wchodzić z nowo rozpoczętymi orkami i goblinami w nowy rok, udało mi się je właśnie ukończyć. Niestety jak widać na zdjęciach kolejka do malowania jest dosyć duża.

Warhammer Fantasy Battle Undead Coach

Czeka cierpliwie na swoją kolej.

A&D Skeleton Giant / Grenadier Models

Oczekuje na swoją kolejkę. Nie jestem pewien czy nie będę go chciał zakończyć przed kolejną partią Space Hulka.

Do zobaczenia w nowym roku!


O wpisie