Galzarus – zabójca smoków

GalzarusTutaj jest figurka, którą pomalowałem jeszcze w kwietniu tego roku dla mojego dobrego kumpla w ramach prezentu urodzinowego. Krasnolud jest nazwany z powodu jego nick’a, który jest także napisany runami na podstawce i otoczony symbolami zabójcy smoków. Miałem tylko 7 dni na jej pomalowanie (zdecydowanie za krótko na model z taką ilością szczegółów, więc nie ma tatuaży i innych obowiązkowych rzeczy), ponieważ paczka przyszła trochę późno i skończyłem go dosłownie w ostatniej minucie przed wręczeniem (oczywiście malowanie oczu zostało mi na sam koniec). W związku z tym model wygląda na montowany w pośpiechu, ale na szczęście udało mi się go skończyć :-).
Podstawka jest ręcznie zrobiona z masy ‘Magic Sculpt’. Używałem też po raz pierwszy ‘Vallejo Water effects’ i nie jestem zadowolony z końcowego rezultatu. Powierzchnia wody zamiast być idealnie gładka i wypoziomowana wyszła na wklęsłą i musiałem nakładać kilka warstw, żeby uzyskać jakiś sensowny efekt.
Przesyłam tego posta tak późno, bo musiałem pożyczyć model, żeby zrobić zdjęcia i go wykończyć, więc podeślę poprawioną poprawioną już wkrótce.


O wpisie