Nowy weblog

Od dłuższego czasu nie było żadnych wieści.
Z przykrością muszę przyznać, że nie ma żadnych postępów z moim projektem AMidi – moje Atari od kilku miesięcy się kurzą, głównie z powodu tzw. życia[tm] i szkoły, która pożera coraz więcej czasu. W międzyczasie doszedłem także do wniosku, że przystosowanie źródeł AMidi do wersji dla współczesnego kompilatora gcc nie jest złym pomysłem(obecnie źródla są w PureC). Mam nadzieję, że podejmę dalej ten projekt, niestety nie spodziewam się, że będzie to wcześniej niż w lutym :(.
Jest to nadal jeden z tych projektów, które widziałbym zakończone (który to z kolei jest ‘kamieniem milowym’ prowdzącym do innych projektów ;D ).

Drugą rzeczą jest to, że otworzyłem mały weblog deweloperski i usunąłem z obecnej strony sekcję gamedev – która była cały czas pusta.
Głównym powodem tego działania jest to, że chcę się zająć zawodowo produkcją gier komputerowych (PC/konsole) i chcę się na tym się skupić. Muszę się więcej uczyć i eksperymentować w związku z tym utworzyłem oddzielną przestrzeń na tego typu działalność.
To będzie także miejsce w którym bedę mógł pokazać moje prace oraz dema, będzie to, mam nadzieję, mały, technologiczny plac zabaw. Nie będę także wspominał, że ten krok jest także związany z moją pracą dyplomową dot. produkcji gier, której termin oddania jest coraz bliższy.

Trzecia rzecz, rezygnuję z polskich tłumaczeń niektórych tekstów, ostatnio czas jest dla mnie kluczowy, bardzo mi przykro. Także ilość wizyt na stronie za bardzo mnie nieprzekonuje, żeby to dalej robić.
Dodatkowo zamknąłem na dobre księgę gości (podziękowania dla wszystkich, którzy poświęcili swój czas i wpisali się), wobec tego jedyna rzecz, któa zostaje to komentarze do wpisów.


O wpisie